Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк перебуває в Україні й готовий прийти на допит у порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи той факт, що НАБУ оголосило в розшук його і чотирьох його колег.

«Там стверджується, що ми не приходимо на допити у якійсь справі, що стосується спроби захоплення державної влади. Я перебуваю в Україні, ні від кого не ховаюся, адресу суду, вважаю, в НАБУ ще не забули... Я, як законослухняний громадянин, готовий прийти на допит в порядку, передбаченому КПК»,  — повідомив Вовк.

За його словами, йому і чотирьом його колегам не були вручені повідомлення про підозру в установленому законом порядку.

Вовк додає, що він та його колеги продовжують «спокійно виконувати свої обов'язки на своїх робочих місцях». Дії НАБУ вони розцінюють як втручання в діяльність суддів.

«Оскільки це в Україні поки що злочин, то відповідні заяви будуть подані до правоохоронних органів», — зазначив суддя.

Напередодні, 11 серпня, стало відомо, що правоохоронці оголосили в розшук сімох фігурантів справи про можливу спробу захоплення судової влади керівництвом Окружного адміністративного суду Києва. Серед них і голова ОАСК Павло Вовк.

У чому суть справи?

НАБУ звинувачує керівництво Окружного адмінсуду Києва у численних порушеннях закону, зокрема у спробі узурпувати судову владу в країні, у неправосудних рішеннях на користь політичних еліт та бізнесменів.

Сам керівник ОАСК Павло Вовк все заперечує і називає НАБУ «іноземними агентами».

Поділитись: