Суддя Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив, що іноземні агенти на замовлення інших держав намагаються захопити судову владу в Україні, щоб позбавити країну суверенітету.

Про це суддя написав на своїй сторінці у Facebook.

Павло Вовк зазначає: те що відбувається останнім часом навколо судової системи, дає йому підстави говорити про існування певного плану.

«Група іноземних агентів і їх пособників на замовлення іноземних держав намагаються захопити судову гілку влади й через неї контролювати президента, країну, позбавити її суверенітету. Для цього і використовується такі інституції як НАБУ», — пише він.

За його словами, ситуація з ОАСК — це «частина цієї схеми, реалізації якої не можна допустити».

«Правовими методами будемо домагатися кримінально-правової оцінки рішенням прокурора, який підписав абсурд, слідчого судді, який санкціонував обшук за тим же старим фактам через рік, суддів, які повторно легалізували матеріали, і діям «орлів» головного корупціонера країни», — додав Вовк.

Нагадаємо, у липні 2019 року детективи Національного антикорупційного бюро разом з управлінням спецрозслідувань Генпрокуратури прийшли з обшуками в Окружний адміністративний суд Києва. Пізніше стало відомо, що прокуратура підготувала повідомлення про підозру для керівництва і чотирьох суддів Окружного адміністративного суду Києва за фактами втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів та низки інших відомств.

У НАБУ та ГПУ наголосити, що це загроза національній безпеці.

Пізніше ГПУ допитала голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та вручила йому підозру у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Також підозри вручили ще трьом суддям, які фігурують у справі.

Окружний адміністративний суд Києва раніше прославився низкою резонансних рішень: так, він визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку, усунув з посади очільницю МОЗ Уляну Супрун, поновив Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби, заморозив перейменування УПЦ МП та зупиняв конкурс на посаду глави митниці, дозволив заступнику глави СБУ Демчині не показувати декларацію, заборонив приватизацію Центренерго та ухвалив чимало інших дивних рішень.

Поділитись: