Сергія Аксьонова знов обрали так званим головою уряду анексованого Криму на п'ятирічний термін. За це рішення проголосували 74 депутати парламенту Криму.

Про це повідомляють «Крим.Реалії».

Кандидат від Комуністичної партії Росії Сергій Богатиренко отримав 5 голосів, представник Ліберально-демократичної партії Росії Павло Шперов — 10.

Усі кандидатури на розгляд кримського парламенту вніс президент Росії Володимир Путін.

Спікером кримського парламенту знову став Володимир Константинов.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі» та запровадили санкції проти Росії.

Нагадаємо, 8 вересня 2019 року у Росії відбулися вибори різного рівня у всіх регіонах країни. Засудили «вибори» в анексованому Криму Естонія, ПольщаГрузія, Литва та Латвія.

Європейський союз не визнає проведені 8 вересня російською владою в Криму і Севастополі вибори депутатів парламентів і місцевих рад.

11 вересня Верховна Рада визнала нелегітимними російські вибори в Криму і Севастополі.

У Москві в день голосування затримали понад 10 людей, зокрема журналіста і муніципального депутата Іллю Азара та учасницю гурту Pussy Riot Марію Альохіну.

Поділитись: