Корпорація Google погодилась заплатити майже один мільярд євро, щоб припинити розслідування, яке вже кілька років ведеться проти компанії у Франції.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Повідомляється, що Google платить занадто мало податків у Франції, в той час як більша частина його доходів у Європі проходить через філію Google в Ірландії.

«Домовленість про те, що Google France і Google Ireland виплатять штраф у розмірі 500 млн євро, була досягнута в результаті мирової угоди. Фінансова прокуратура Франції розпочала розслідування стосовно Google в 2015 році», — йдеться у повідомленні.

Також, корпорація погодилась доплатити 465 млн євро у вигляді податків.

Раніше компанія Google погодилася виплатити штраф у розмірі близько 200 мільйонів доларів владі США через розслідування ймовірних порушень конфіденційності дітей на YouTube.

Водночас, 30 генеральних прокурорів різних штатів США готуються розпочати нове антимонопольне розслідування проти пошуковика Google, який належить компанії Alphabet.

Нагадаємо, що у березні 2019 року антимонопольний регулятор оштрафував Google на 1,7 мільярда доларів. Це вже не перший штраф, який на Google наклали у ЄС. У 2017 році компанію оштрафували на 2,42 мільярда євро за порушення чесної конкуренції на ринку пошукових сервісів, а у 2018 році на 4,34 мільярда євро за монопольне становище на ринку мобільних операційних систем.

У Єврокомісії розкритикували Google за бездіяльність у сфері боротьби з фейками.

Поділитись: