Нападник іспанського футбольного клубу «Барселона» Ліонель Мессі оголосив про рішення гравців допомогти своєму клубу в умовах пандемії коронавірусу — футболісти відмовляться від 70% своєї зарплати.

Про це аргентинець повідомив на своїй сторінці в Instagram.

«Нас не перестає дивувати, що всередині клубу були ті, хто намагався чинити на нас тиск і змусити зробити те, що ми і так збиралися зробити. Угоду відклали на кілька днів через те, що ми шукали правильний спосіб допомогти клубу і його працівникам у ці важкі часи», — написав він.

Окрім відмови від 70% зарплат на період кризи, футболісти також будуть робити внески, щоб співробітники клубу могли отримувати повну заробітну плату.

«Якщо ми досі не говорили про це, то тільки тому, що пріоритетом для нас було знайти реальні рішення, які допомогли б клубу, а також тим, хто найбільше постраждав від цієї ситуації», — додав Мессі.

Перед цим у мережі з'явилася інформація, що через скасування матчів в умовах карантину фінансові втрати «Барселони» можуть досягти 100 мільйонів євро.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, в Іспанії коронавірусом інфікувалися 85 195 людей — з них 7 340 померли, ще 16 780 одужали.

Станом на 22:00 30 березня в Україні офіційно зареєстрували 548 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: