Заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака залишили в СІЗО, попри те, що в ухвалі суду є помилка — вказане неправильне по батькові, а нова ухвала ще не набула чинності.

Про це заявила адвокатка підозрюваного в шахрайстві Гримчака Тетяна Матяш.

За її словами, працівники СІЗО визнали, що за документами вони утримують іншу людину, але виправлена ухвала скоро набуде чинності, тому відпускати його вони не будуть.

«Оскільки вони встановили, що й Михайлович і Миколайович народилися в один день в одному місці, тому є підстави вважати, що це одна й та сама людина», — розповіла Матяш.

Оновлено:

У прокуратурі заперечили слова захисниці, наголосивши, що повторна ухвала лише виправляє описки, але не міняє суті, тому Гримчак перебуває в СІЗО законно.

16 серпня суд у Чернігові вирішив взяти під варту заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака на 2 місяці (60 діб) під заставу в 6 млн гривень. Однак в ухвалі переплутали по батькові Гримчака, назвавши його Юрієм Михайловичем, а не Миколайовичем. Крім того, в ухвалі помилково зазначили захисника Гримчака. Адвокатом вказали Дмитра Мельника, а не Тетяну Матяш.

17 серпня суд вирішив виправити ухвалу з помилками, але помилився знову, назвавши адвокатку Мятяш, а не Матяш.

Нагадаємо:

Юрій Гримчак — народний депутат України 6-го скликання. Від створення Міністерства тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб був радником, а згодом і заступником міністра з тимчасово окупованих територій.

Поділитись: