Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник незаконно тисне на Комісію прокурорів для його звільнення.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник незаконно тисне на Комісію прокурорів для його звільнення.

Про це Холодницький сказав у коментарі Громадському.

Керівник САП назвав надіслане Ситником заперечення на висновок члена Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів незаконним, адже «цього не передбачає законодавство».

«Цей лист — це «на деревню бабушке». Якщо керівник НАБУ не знає законодавства, то як можна цього вимагати від підлеглих. Йому треба вчити матчастину», — сказав Холодницький.

На питання про те, які в нього очікування від рішення Комісії прокурорів, яка розглядатиме звільнення Холодницького, він відповів:

«Я очікую, що це буде законне і справедливе рішення. А не те, чого очікує пан Ситник».

Нагадаємо, що директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник не згоден з висновками члена Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП), який пропонує не звільнити, а винести догану керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Зранку 17 липня в Києві під будівлею Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на мітинг вийшли близько 200 людей. Частина з них протестувала проти діяльності керівника відомства Назара Холодницького, близько сотні людей — висловилися проти керівника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому антикорупціонери вимагають відставки Холодницького

Згодом, 17 липня група людей увірвалася до будівлі НАБУ та почала трощити меблі. Правоохоронці вивели їх, але нікого не затримала. Поліція порушила кримінальну справу через погром будівлі НАБУ в Києві.

У НАБУ вважають цей інцидент «провокацією з боку представників певних політичних сил».

На початку липня ЦПК закликав звільнити Холодницького з посади керівника Антикорупційної прокуратури. Раніше ЦПК розповів про виділення земельних ділянок родичам Холодницького.

30 березня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник публічно виступив проти голови САП Назара Холодницького. Керівник НАБУ звинуватив колегу із САП у розголошенні матеріалів кримінальних справ та перешкоджанні роботи НАБУ. Згодом НАБУ оприлюднило розмови глави САП Холодницького.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Жучки в акваріумі»: 5 розмов у кабінеті Холодницького, які записали детективи НАБУ

3 квітня Холодницький прийшов на допит до ГПУ. Він повідомив, що слідчі дії щодо нього почали «за вимагання хабара».  Однак 16 квітня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що підстав для його кримінального переслідування Холодницького немає.

Комісія прокурорів 26 липня вирішить, чи звільняти керівника САП Холодницького.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile