Горбатюк заявив, що оскаржить у Верховному суді недопуск до конкурсу у ДБР
Керівник департаменту спецрозслідувань ГенпрокуратуриСергій Горбатюк планує оскаржити у новоствореному Верховному суді рішення комісії про недопущення його до конкурсу на посаду директора Державного бюро розслідувань (ДБР).
Керівник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк планує оскаржити у новоствореному Верховному суді рішення комісії про недопущення його до конкурсу на посаду директора Державного бюро розслідувань (ДБР).
Про це Горбатюк повідомив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.
Він пояснив, що суд першої інстанції відхилив його позов «через начебто порушення строків подачі заяви».
«Відмовили виключно через начебто порушення строків подачі заяви, хоча відповіді мені від конкурсної комісії ДБР не надходило, тобто це була триваюча бездіяльність. Але суд чомусь вирішив, що я порушив строки, відповідно і апеляція підтримала. Ще зараз готуємо позов до нового Верховного суду, сподіваємось що вони поставлять крапку», — сказав він.
На його думку, під час голосування за голову ДБР було багато обставин, які вказували, що «немає вільного вибору».
Нагадаємо, у червні Горбатюк оскаржив у адміністративному суді рішення комісії про недопущення його до конкурсу на посаду директора ДБР.
16 листопада 2017 року конкурсна комісія обрала директора ДБР та його заступників. Головою слідчого органу став Роман Труба. Тоді він заявив, що запустити повноцінну роботу Держбюро розслідувань він зможе до липня 2018 року.
17 травня 2018 року Рада попередньо підтримала запуск Держбюро розслідувань.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Державне бюро розслідувань: примара правоохоронного органу?
Нагадаємо, що у підслідності ДБР — високопосадовці, правоохоронці, судді та особи, що чинили військові злочини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Директор Держбюро розслідувань: хто такий Роман Труба.
Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав наказ про ліквідацію очолюваного Сергієм Горбатюком Департаменту спецрозслідувань ГПУ, який розслідував справи злочинів у центрі Києва під час Революції Гідності. Натомість у структурі ГПУ створили Управління спеціальних розслідувань з тією ж штатною чисельністю, що і однойменне управління у складі колишнього Департаменту спеціальних розслідувань.
- Поділитися: