УКРАЇНА

Глава департаменту спецрозслідувань ГПУ оскаржує у суді недопущення до конкурсу з обрання директора ДБР

14 червня, 2018 17:32
УКРАЇНА/Глава департаменту спецрозслідувань ГПУ оскаржує у суді недопущення до конкурсу з обрання директора ДБР
Зберегти
Вигляд
Керівник департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк оскаржує у адміністративному суді рішення комісії про недопущення його до конкурсу на посаду директора Державного бюро розслідувань.

Керівник департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк оскаржує у адміністративному суді рішення комісії про недопущення його до конкурсу на посаду директора Державного бюро розслідувань.

Про це Горбатюк повідомив у коментарі Громадському.

За його словами, комісія з обрання директора ДБР не допустила його до участі у конкурсі через недостатній досвід роботи на керівних посадах.

«У мене достатній досвід, і це було підтверджене документально, але комісія не взяла до уваги надані документи», — зазначив Горбатюк.

Він додав, що адміністративний суд розглядав його скаргу близько двох років і місяць-півтора тому відмовив у її задоволенні.

У зв’язку з цим керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ подав апеляційну скаргу, яку суд прийняв до розгляду, але засідання ще не призначив.

Горбатюк наголосив, що, на його думку, розгляд цієї справи навмисно затягували для того, щоби пройшли всі конкурси на посаду директора ДБР.

На питання, які дії має вжити комісія з відбору глави бюро, якщо суд задовольнить його апеляційну скаргу, Горбатюк відповів, що йому важко сказати, чи зможе комісія щось зробити.

Нагадаємо, призначення Романа Труби на посаду глави ДБР намагається через суд оскаржити народний депутат Юрій Македон. 

14 червня директор Труба пообіцяв, що бюро запрацює у вересні 2018 року.

Раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявляв, що законопроект про створення Держбюро військової юстиції можуть ухвалити до осені.

17 травня 2018 року Рада попередньо підтримала запуск Держбюро розслідувань.

16 листопада 2017 року конкурсна комісія обрала директора ДБР та його заступників. Головою слідчого органу став Роман Труба. Тоді він заявив, що запустити повноцінну роботу Держбюро розслідувань він зможе до липня 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Державне бюро розслідувань: примара правоохоронного органу?

Нагадаємо, що у підслідності ДБР — високопосадовці, правоохоронці, судді та особи, що чинили військові злочини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Директор Держбюро розслідувань: хто такий Роман Труба.

Пов`язані новини