ENRU

Гройсман назвав «атакою проти державності» прорив кордону в пункті «Шегені»

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ситуація на пункті пропуску «Шегені», під час якої до України потрапив екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі — це атака проти української державності.

Про це Гройсман написав у Facebook.

«Те, що відбулося в неділю в Шегенях, це не просто порушення закону. На мій погляд, це початок чергової атаки деяких наших політиків проти української державності. Я не буду говорити нічого про Міхо Саакашвілі, у нього свої цілі і свої мотиви. Я говорю про тих наших політиків-популістів, які діють за принципом чим гірше, тим краще», — написав він.

Прем’єр закликав політиків «не розкручувати маховик руйнування і хаосу».

Нагадаємо, 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Тепер учасникам прориву загрожує до 5 років ув’язнення.

Детальніше про повернення політика читайте тут: Як Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України, Мін’юст України підтвердив отримання запиту від Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram