Китайського виробника смартфонів Huawei виключили з асоціації SD, у зв’язку з чим компанія не зможе використовувати карти пам’яті SD та порти для них.

Про це повідомляє 9to5Google.

SD Association — некомерційна організація, яка контролює виробництво карт SD — від повнорозмірних карт до microSD. В альянсі пояснили, що виключення Huawei пов’язане з обмеженнями, запровадженими США.

Тепер китайська компанія не зможе використовувати карти пам’яті microSD та робити порти для таких карт у своїх смартфонах.

Водночас видання зазначає, що для Huawei це може не стати серйозним ударом, бо компанія останніми роками поступово відмовлялася від microSD у своїх смартфонах та переходила на власний формат NanoMemory, який менше microSD за розміром і схожий з nano-SIM.

За даними видання Nikkei, через обмеження з боку США Huawei також відсторонили від альянсу Wi-Fi. Крім того, компанія сама вийшла з JEDEC — організації. що встановлює стандарти напівпровідників. Тепер Huawei не має право голосу в цих організаціях до «зміни ситуації».

Нагадаємо, Google відмовився від співпраці з китайським гігантом Huawei після того, як Міністерство торгівлі США внесло компанію в чорний список. Тепер Huawei зокрема не матиме доступу до оновлень операційної системи Android.

Раніше в Huawei повідомили, що компанія розробила власну операційну систему на випадок проблем з Windows і Android через конфлікт зі США. Нині смартфони Huawei, які постачають на європейські ринки, працюють на Android.

16 травня президент США Дональд Трамп оголосив у США надзвичайний стан через загрози безпеці комп’ютерної системи, а компанія Huawei потрапила у чорний список.

У лютому США заявили, що не зможуть співпрацювати з країнами, які використовують системи Huawei.

Наприкінці січня Міністерство юстиції США офіційно висунуло 13 звинувачень китайському телекомунікаційному гіганту Huawei, а також фінансовій директорці компанії Мен Ванчжоу.

Влада США звинувачує компанію у шахрайстві з банками, перешкоджання здійсненню правосуддя і крадіжці комерційної таємниці в американської компанії T-Mobile та інших злочинах.

Водночас засновник Huawei Жень Чженфей заявив, що «США жодним чином не зможуть розчавити» компанію.

Поділитись: