УКРАЇНА

Передачі поверху «Гуліверу» протидіяли охоронці власника БЦ — прокуратура

16 лютого, 2018 13:20
УКРАЇНА/Передачі поверху «Гуліверу» протидіяли охоронці власника БЦ — прокуратура
Зберегти
Вигляд
У четвер, 15 лютого, охорона власника «Гуліверу» Віктора Поліщука вдерлася на 33 поверх бізнес-центру 15-го лютого.

Компанії, якій передали в управління 33-й поверх бізнес-центру «Гулівер» перешкоджала охорона власника «Гуліверу» Віктора Поліщука.

Про це повідомив слідчий Головної військової прокуратури ГПУ Віталій Опанасенко, передає «Укрінформ».

Слідчий заявив, що хоче викликати Поліщука для надання пояснень щодо протидії військовій прокуратурі та Нацагентству з питань управління активами (АРМА).

«Військова прокуратура виконала свою функцію і передала на зберігання АРМА речові докази у справі Клименка (екс-міністрів доходів часів Януковича — ред.). У мене є до нього (Поліщука, — ред.) запитання: з якого приводу він нам заважає і чому посилає до компанії-управителя своїх людей», — додав Опанасенко.

Раніше компанія , якій передали 33-й поверх БЦ «Гулівер» заявила, що близько 50 невідомих, озброєних ножами та вогнепальною зброєю, вигнали представників БЦ «Навігатор» з 33-го поверху БЦ «Гулівер».

15 лютого компанія, якій передали 33-й поверх БЦ «Гулівер» заявила про збройний спротив. Близько 50 невідомих, озброєних ножами та вогнепальною зброєю, вигнали представників «Навігатор» (новий власник приміщень за рішенням суду) з 33-го поверху БЦ «Гулівер».

Нагадаємо, що до офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер», вранці 8 лютого прийшли з обшуками співробітники поліції та військової прокуратури.

Силовики винесли із приміщення речі, а юристів і журналістів медіахолдингу у приміщення не пустили. 

Водночас на сайті Нацагентства з питань виявлення, розшуку й управління активами повідомили, що «всупереч опору невстановлених осіб» на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу «GULLIVER» всі приміщення були фактично передані в управління відомства. 

Управителем приміщень бізнес-центру «Гулівер» став ТОВ «Бізнес-центр Навігатор». 

Пізніше медіахолдинг «Вести» заявив про затримання Службою безпеки трьох чоловіків, які брали участь у погромі редакції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокування «Вестей»: Повернення активів чи перешкоджання діяльності ЗМІ.

Пов`язані новини