Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков наголосив, що уряд повинен опублікувати текст меморандуму, який планує підписати з Міжнародним валютним фондом.

Про це Разумков заявив на брифінгу 4 червня, передає «Інетрфакс-Україна».

«Я переконаний, що уряд повинен буде продемонструвати меморандум, який підписуватимуть з Міжнародним валютним фондом», — сказав він.

Також Разумков каже, що опубліковані ЗМІ та деякими Telegram-каналами повідомлення не відповідають справжньому змісту меморандуму.

«Хотілось би побачити документ. Розмови розмовами, а підписаний меморандум з так званими маяками — це зовсім інше», — зазначив спікер.

Нагадаємо, Рада директорів МВФ 9 червня має остаточно затвердити кредит Україні у розмірі 5 мільярдів доларів. Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що в угоді з фондом є чіткі «маяки» про те, чого від України очікує МВФ.

Нагадаємо, з цих 5 мільярдів доларів у 2020 році Україна повинна отримати 3,5 мільярди.

22 травня МВФ на українська влада дійшли попередньої згоди щодо кредиту на 5 мільярдів доларів.

21 травня президент України Володимир Зеленський підписав так званий банківський закон, який має не допустити повернення ПриватБанку колишнім власникам. Ухвалення цього закону було останньою вимогою МВФ для початку нової програми співпраці з Україною.

Поділитись: