ENRU

Кабмін відклав звільнення Насірова

Кабінет міністрів України вирішив отримати висновок Комісії з питань вищого корпусу державної служби щодо звільнення відстороненого голови Державної фіскальної служба Романа Насірова.

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 25 січня.

Подання про звільнення Насірова вніс міністр фінансів Олександр Данилюк (контролююче міністерство ДФС).

«Ми направляємо зараз у вищий корпус держслужби, згідно з законом, держслужба вносить подання уряду, уряд ухвалює рішення», — сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Сам Насіров не бачить підстав для свого звільнення.

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн. гривень.

10 листопада відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Наприкінці листопада 2017-го Насірову продовжили запобіжний захід на два місяці у вигляді 100 мільйонів гривень застави. Також він продовжить носити електронний браслет.  

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?