Президент РФ Володимир Путін заявив, що Москва «повністю не згодна» з доказами щодо причетності росіян до збиття малайзійського боїнгу рейсу MH17, які представила Міжнародна слідча група.

Про це повідомляє BBC.

На запитання журналіста BBC, чи не вважає Путін, що Росії час визнати відповідальність за катастрофу МН17, він відповів, що Москва «повністю не згодна» з доказами розслідування.

«Те, що мі бачили та те, що представлено в якості доказів вини Росії, нас абсолютно не влаштовує. Ми вважаємо, що там взагалі немає доказів. Все, що було представлено, взагалі ні про що не свідчить», — заявив Путін.

Також президент Росії додав, що до розслідування катастрофи МН17 ще є багато питань, на яких немає відповіді.

«Раз і назавжди обрали винуватих... нас такий підхід не влаштовує», — сказав Путін.

«Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, який виконував рейс Амстердам — Куала-Лумпур, був збитий на Донбасі неподалік Сніжного Донецької області 17 липня 2014 року. На борту літака перебували 298 пасажирів та членів екіпажу, усі вони загинули.

24 травня 2018 року офіційне слідство підтвердило, що ракета «Бук», яка збила літак MH17 неподалік Сніжного Донецької області, була привезена на окуповану територію Донбасу з Росії й належала 53-й зенітно-ракетній бригаді Міністерства оборони Росії, яка розташована у Курській області.

Влада РФ заперечує причетність своїх структур до трагедії, заявляючи, що літак збили українські військові з села Зарощенське.

29 червня 2018 року ЄС закликав Росію визнати відповідальність за катастрофу MH17.

Парламент Нідерландів також закликав РФ узяти відповідальність за збиття MH17. Водночас, у Мінтрансі Малайзії заявили, що переконливих доказів вини Росії у збитті MH17 немає.

Поділитись: