Життя

Хотілося б подивитися в очі дівчині, через яку мій син вмирає у в'язниці — мати Гриба

25 липня, 2018 15:47
Життя/Хотілося б подивитися в очі дівчині, через яку мій син вмирає у в'язниці — мати Гриба
Зберегти
Вигляд
Мати українського політв’язня Павла Гриба розповіла, що не зустрічалася із Танею Єршовою, спілкування з якою завершилося для Павла затриманням.

Мати українського політв’язня Павла Гриба розповіла, що не зустрічалася із Танею Єршовою, спілкування з якою завершилося для Павла затриманням.

Про це Марина Гриб розповіла в інтерв'ю «Новой газете».

«Не спілкувалася, але дуже хотілося б подивитися в очі цій дівчині, через яку мій син повільно вмирає у в'язниці. Вона собі щасливо живе в Сочі, радіє життю на морі, все в неї красиво, а мій син…», — сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ніякої школи він підривати не хотів» — інтерв'ю з мамою Павла Гриба

Марина Гриб зазначила, що Павло їй хотів допомогти. Зараз Таня Єршова проходить у якості свідка у справі Гриба.

Гриба звинувачують у тому, що він схиляв подругу — 18-річну Тетяну Єршову із Сочі — скоїти теракт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

У серпні 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що 20-річний Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі, його звинуватили у тероризмі. Українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці їх не пустили.

Також у Росії заблокували переказ коштів на рахунок Павла Гриба.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

3 липня 2018-го батько політв'язня Гриба Ігор повідомив Громадському, що його сина після етапування до іншого слідчого ізолятора у російському Ростові-на-Дону сильно побили в'язні, коли дізнались за якою статтею його обвинувачують. Крім того, у Павла відібрали всі речі та продукти харчування, які напередодні передали українські консули.

23 липня у Північно-Кавказькому окружному суді Ростова зачитали обвинувальний акт українському 20-річному політв’язню Павлу Грибу. 

Гриб на суді в Ростові передав українцям, аби не забували про незаконно засуджених в Росії громадян.

 

Пов`язані новини