Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про 3 нові випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 у столиці.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

«У Києві збільшується тривожна статистика. Сьогодні вдень додалися ще 3 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус», — написав він.

Кличко уточнив, що дані про нових інфікованих отримав від «Київського міського лабораторного центру МОЗ України». 

Всі троє киян, у яких лабораторні дослідження підтвердили коронавірус, — чоловіки віком 31 рік, 36 років та 67 років. Двоє з них нещодавно повернулися з Ізраїлю, один — з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Усіх трьох пацієнтів госпіталізували до Олександрівської лікарні столиці.

Тепер загальна кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 у столиці зросла до 34 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на 25 березня зафіксували 116 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 34 випадки, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Наразі зафіксували 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: