Києво-Печерська лавра відкрилася після карантину
Фото:

hromadske

Києво-Печерська Лавра з 25 травня відкрилася після карантину.

Про це повідомила пресслужба Української православної церкви Московського патріархату, яка править у лаврі.

«Сьогодні з 09:00 наша головна святиня — Києво-Печерська лавра — відкрита. Карантинний режим знято», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що з 22 травня в Україні дозволили проводити релігійні заходи у храмах, але з певними обмеженнями. Так, на кожних 10 м² дозволено бути не більше як 1 людині.

Нагадаємо, 13 квітня рішенням київської влади лавру закрили на карантин через те, що в ній заразилися коронавірусом понад сотня ченців та інших мешканців.12 квітня там помер 47-річний ієродиякон Наум та архімандрит Києво-Печерської лаври Нектарій. 17 квітня від коронавірусу там помер монах Києво-Печерської лаври Никодим. Також інфекцію виявили і в настоятеля Києво-Печерської лаври.

Перед тим, Києво-Печерська лавра фактично закликала вірян ігнорувати обмеження, запроваджені державою на час карантину через загрозу поширення коронавірусу. Однак врешті УПЦ МП вирішила на час карантину проводити богослужіння у Києво-Печерській лаврі в закритому режимі.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: