Глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував заяву президента Володимира Зеленського, який запропонував президенту РФ Володимиру Путіну зустрітися.

В ефірі «Нині вже» на Громадському Клімкін зазначив, що зараз щодо врегулювання ситуації на Донбасі та повернення Криму можна шукати новий формат переговорів, але він має бути за присутності західних партнерів.

«Я однозначно був би за те, щоб ця зустріч відбулася разом із нашими друзями та партнерами. На них потрібно покладатися. Іноді з ними те непросто говорити, але на конче в цій історії потрібні. Який це буде формат – Нормандський, Штати, комбінація, ЄС – про це можна розмовляти. Але я однозначно раджу Зеленському зустрічатися з Путіним за столом з нашими друзями і партнерами. Тут це мега-знак оклику», — додав міністр.

Клімкін представляв в Україну у форматі Нормандських переговорів (за участі представників РФ, Франції та Німеччини), мета такого формати — врегулювати ситуацію на Донбасі.

Нагадаємо, телеканал бізнес-партнера Віктора Медведчука NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» планували провести телеміст під назвою «Треба поговорити».

Зеленський назвав анонсований телеміст між українським телеканалом NewsOne і російським каналом «Россия 24» дешевим піарходом, який має на меті розділити українців на два табори. А також він запропонував Путіну провести переговори щодо ситуації на Донбасі у Мінську за присутності лідерів США, Франції, Німеччини та Великої Британії.

У Кремлі заявили, що розглянуть пропозицію Зеленського про зустріч з Путіним у Мінську.

Поділитись: