Глава Національної поліції Сергій Князєв заявив, що отримав «вичерпні відповіді» від керівника Харківської поліції щодо дій його підлеглих під час обшуків Національного антикорупційного бюро по справі «рюкзаків Авакова»

Глава Національної поліції Сергій Князєв заявив, що отримав «вичерпні відповіді» від керівника Харківської поліції щодо дій його підлеглих під час обшуків Національного антикорупційного бюро по справі «рюкзаків Авакова».

Про це Сергій Князєв сказав у інтерв’ю Громадському.

«Я там не був, я ставив питання керівнику Харківської поліції. І в мене є вичерпні відповіді. Я їх для себе знаю. Я розумію відповіді свого підлеглого і я б не хотів вдаватись в політику», — сказав Князєв.

На питання журналістів, чи знав глава Нацполіції про заплановані обшуки в харківській квартирі Олександра Авакова, Князєв відповів: «Звідки я знаю, я ж не Нострадамус».

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра й екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим.

Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.  Суд відпустив його під особисте зобов'язання та постановив надіти на нього електронний браслет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рюкзаки Авакова»: НАБУ та САП у великій політичній грі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile