Команда президента Петра Порошенка готова самостійно організувати дебати між ним та Володимиром Зеленським, якщо спонсори останнього, зокрема олігарх Ігор Коломойський, не мають на це грошей.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив Максим Саврасов, депутат від «Блоку Петра Порошенка» та представник передвиборчого штабу чинного президента.

Він нагадав, що, згідно з законом, якщо дебати відбудуться не в останню п’ятницю перед виборами, то за законом вони будуть вважатися агітацією, і платити за неї потрібно з виборчих фондів кандидатів.

«Якщо немає у пана Зеленського коштів і у людей, які його підтримують з інших держав, я впевнений, що наш кандидат зможе організувати повністю ці дебати. Але це було б трохи невідповідально по відношенню до людини, яка набрала більшість голосів у країні в першому турі», — сказав депутат.

На запитання, кого він має на увазі, говорячи про фінансування з інших держав, Саврасов відповів: «Пана Коломойського».

Нагадаємо, Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати «незалежним арбітром» на дебатах між ним та Порошенком. Також він відмовився здавати аналізи у медпункті стадіону НСК «Олімпійський».

Нагадаємо:

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: