УКРАЇНА

Комітет Ради розгляне подання на затримання Савченко 22 березня

21 березня, 2018 12:51
УКРАЇНА/Комітет Ради розгляне подання на затримання Савченко 22 березня
Зберегти
Вигляд
Регламентний комітет розгляне подання щодо згоди на затримання й арешт народної депутатки Надії Савченко 22 березня о 8:30 ранку.

Регламентний комітет розгляне подання щодо згоди на затримання й арешт народної депутатки Надії Савченко 22 березня о 8:30 ранку.

Про це йдеться на сайті комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради.  

Перше питання порядку денного — три подання Генпрокуратури від 15 березня: про притягнення до кримінальної відповідальності, про затримання й про арешт Надії Савченко.

Після рішення комітету, подання має розглянути весь склад Верховної Ради.

Раніше повідомлялося, що парламент розгляне подання генпрокурора Луценка про затримання і арешт депутатки Надії Савченко в четвер 22 березня.

Згідно з оприлюдненим поданням ГПУ, Савченко не пізніше 20 листопада 2017 року вступила у змову з волонтером Володимиром Рубаном, ватажком бойовиків Олександром Захарченком та іншими особами для повалення конституційного ладу й захоплення державної влади в Україні.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідчі ГПУ мають докази того, що депутатка Савченко планувала теракт у залі  Верховної Ради. 

Після звинувачення Генпрокуратури в намірі влаштувати теракт у парламенті народна депутатка Надія Савченко запропонувала  допитати її на поліграфі.

Рада одразу ж виключила депутатку Надію Савченко з Комітету з питань національної безпеки і оборони. 16 березня Регламентний комітет Ради отримав подання ГПУ на арешт Савченко.

Раніше Савченко прийшла на допит до СБУ та дала брифінг. Під час брифінгу вона заявила, що бачила, як спікер парламенту Парубій заводив снайперів у готель «Україна». Згодом вона попросила вибачення в Парубія та заявила, що то був Пашинський.

Савченко викликали до СБУ після затримання переговорника Рубана. Вона проходить свідком у справі про тероризм, в якій підозрюваним є арештований Рубан.

Пов`язані новини