УКРАЇНА

Рада 22 березня розгляне подання про затримання і арешт Савченко

22 березня, 2018 20:19
УКРАЇНА/Рада 22 березня розгляне подання про затримання і арешт Савченко
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада розгляне подання генпрокурора Луценко про затримання і арешт депутатки Надії Савченко в четвер 22 березня.

Верховна Рада розгляне подання генпрокурора Луценко про затримання і арешт депутатки Надії Савченко в четвер 22 березня.

Про це повідомила представниця президента у парламенті Ірина Луценко, передає «Інетрфакс-Україна».

За її словами, 21 березня питання Савченко розглянуть на регламентному комітеті. Вона також додала, що фракція БПП голосуватиме за всі три позиції щодо Савченко: зняття недоторканності, арешт і затримання.

«Відео, яке ви побачите на засіданні, шокують все суспільство», — заявила Луценко.

Нагадаємо, що генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідчі ГПУ мають докази того, що депутатка Савченко планувала теракт у залі Верховної Ради. 

Після звинувачення Генпрокуратури у намірі влаштувати теракт у парламенті народна депутатка Надія Савченко запропонувала допитати її на поліграфі.

Рада одразу ж виключила депутатку Надію Савченко з комітету з питань національної безпеки і оборони. 16 березня Регламентний комітет Ради отримав подання ГПУ на арешт Савченко.

Раніше Савченко прийшла на допит до СБУ та дала брифінг. Депутатка на брифінгу заявила, що бачила, як спікер парламенту Парубій заводив снайперів у готель «Україна». Згодом вона попросила вибачення в Парубія та заявила, що то був Пашинський.

Савченко викликали до СБУ після затримання переговорника Рубана. Вона є свідоком у справі про тероризм, в якій підозрюваним є арештований Рубан.

Більше про:
# Надія Савченко
Пов`язані новини