Уряд оголосить конкурс на обрання нового голови Державної фіскальної служби України після завершення переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо залучення нового траншу кредитування.

Уряд оголосить конкурс на обрання нового голови Державної фіскальної служби України після завершення переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо залучення нового траншу кредитування.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у ефірі одного з українських телеканалів, передає «Інтерфакс-Україна».

«Щойно ми визначимось з новою моделлю реформи ДФС — а ми вже фактично на фіналізації — ми тоді оголосимо конкурс», — заявив прем’єр.

За його словами, в уряді все ще не узгодили з МВФ позицію щодо того, чи має митниця бути частиною ДФС. Після досягнення порозуміння у цьому питанні, буде оголошено конкурс на посаду очільника служби або конкурси на посади керівників ДФС та митниці.

Зазначимо, що очільник ДФС Мирослав Продан подав у відставку 5 вересня 2018 року. За його словами, основною причиною цього рішення стало бажання взяти участь у новому конкурсі на цю посаду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Не витримав лихої долі: чому пішов керівник Державної фіскальної служби Продан

За словами виконувачки обов’язків голови Міністерства фінансів Оксани Маркарової, уряд підтримав звільнення Продана.

А на час до проведення конкурсу посаду Продана обійме Олександр Власов, який три роки очолював спецпідрозділ податкової міліції фіскальної служби.

16 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має докази правопорушень Продана, які той здійснив уже будучи на посаді очільника ДФС. Сам Продан назвав заяву Луценка «фейковою».

В той же час, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що не збирається усувати від обов’язків очільника ДФС Мирослава Продана.

Зазначимо, що у минулому Продан очолював вінницьку митницю.

21 серпня  Юрій Луценко повідомив, що наразі працює над справою проти керівника ДФС України Мирослава Продана.

Мирослав Продан пов’язав заяву генпрокурора Луценка про те, що той збирає докази у справі про керівника ДФС, зі своєю боротьбою з контрабандою лісу.

18 липня Кабінет міністрів України дав доручення Державній аудиторській служби, Державній фіскальній службі, Держгеокадастру провести ретельні перевірки всіх лісгоспів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Продано: чому Генпрокурор зацікавився контрабандою

20 червня Кабінет міністрів ухвалив стратегію боротьби з контрабандою. До її реалізації долучаться Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура, Державна фіскальна служба та Національна поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліція на митниці: що означає «хрестовий похід» Гройсмана проти контрабанди

Поділитись: