Виконуючим обов'язки голови Державної фіскальної служби після відставки Мирослава Продана стане Олександр Власов.

Виконуючим обов'язки голови Державної фіскальної служби після відставки Мирослава Продана стане Олександр Власов.

Про це журналістам повідомила в. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова. Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман офіційно представив його 5 вересня перед колективом ДФС України.

За словами Маркарової, до завершення конкурсу на посаду голови ДФС її очолюватиме Олександр Власов, який до цього очолював спецпідрозділ податкової міліції «Фантом» на Донбасі та Одеську митницю.

Власов до 2010 року працював в органах Служби безпеки України.

Після перемоги Віктора Януковича, на початку 2010 року його признасили першим заступником начальника управління внутрішньої безпеки державної податкової адміністрації.

В 2011 році він перейшов до Мінекономрозвитку на посаду заступника директора департаменту державних закупівель та державного замовлення. Там працював до 2013 року.

Власов очолював Головне міжрегіональне управління оперативного забезпечення зони проведення Антитерористичної операції на Донбасі, а також Міжвідомчий цільової центр по запобіганню і виявленню порушень законодавства з питань державної митної справи при Міністерстві фінансів.

16 травня 2017-го року Власова призначили керівником Одеської митниці

Нагадаємо, 5 вересня 2018-го очільник Держфіскальної служби Продан звільнився з посади

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має докази правопорушень Продана, які той здійснив уже будучи на посаді очільника ДФС. Сам Продан назвав заяву Луценка «фейковою».

В той же час, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що не збирається усувати від обов’язків очільника ДФС Мирослава Продана.

Зазначимо, що у минулому Продан очолював вінницьку митницю.

21 серпня  Юрій Луценко повідомив, що наразі працює над справою проти керівника ДФС України Мирослава Продана.

Продан пов’язав заяву генпрокурора Луценка про те, що той збирає докази у справі про керівника ДФС, зі своєю боротьбою з контрабандою лісу.

18 липня Кабінет міністрів України дав доручення Державній аудиторській служби, Державній фіскальній службі, Держгеокадастру провести ретельні перевірки всіх лісгоспів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Продано: чому Генпрокурор зацікавився контрабандою

20 червня Кабінет міністрів ухвалив стратегію боротьби з контрабандою. До її реалізації долучаться Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура, Державна фіскальна служба та Національна поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліція на митниці: що означає «хрестовий похід» Гройсмана проти контрабанди

Поділитись: