У Монголії президента країни Халтмаагійна Баттулга помістили на 14-денний карантин після його одноденного візиту в Китай.

Про це повідомило агентство Montsame.

Повідомляється, що Баттулга повернувся з Китаю 27 лютого.

Він разом з чиновниками здав аналізи, а потім вони вирушили на карантин до спеціалізованих медичних установ.

Баттулга — перший президент, який відвідав Китай з часу, як в країні запровадили заходи для стримування спалаху нового коронавірусу.

Під час свого візиту, президент Монголії зустрічався з главою КНР Сі Цзіньпіном.

Загалом у світі кількість інфікованих коронавірусом зросла до 83 389. Більшість випадків інфікування, 78 824 зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (2022) та Італії (655).

Також відомо про 705 випадків зараження серед людей на круїзному лайнері Diamond Princess, що стояв на 14-денному карантині в порту Японії. На ньому перебувають 25 українців, які є членами екіпажу.

З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2854 людей. Водночас 36 571 пацієнту вдалося одужати.

В Україні наразі немає жодного випадку зараження китайським коронавірусом. Відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile