У Чернівецькій облдержадміністрації розповіли про стан дітей, інфікованих коронавірусом.

Про це у коментарі hromadske заявила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

«Діти почувають себе добре. Температури і лихоманки нема. Пневмонії також. Форма захворювання нескладна. Нагадую, що близько 80% всіх випадків коронавірусу проходять у легкій формі», — наголосила вона.

Також Гусак уточнила інформацію щодо родичів жінки, яка померла від патології, перебуваючи на стаціонарному лікуванні з підозрою на COVID-19.

«У родичів померлої не було ознак. Однак, зазвичай після оголошення результатів, в нас з‘являється нова порція контактних осіб, які самі звертаються і зізнаються про можливий контакт. В такому випадку починають працювати епідеміологи і сімейні лікарі», — додала вона.

Гусак також пояснила, що «всі контактні особи, яких ми знаємо з початку госпіталізації з підозрою поділяємо на дві групи — ті які мають ознаки захворювання (їх госпіталізують у інфекційку) та ті які не мають ознак (залишаються на самоізоляції)».

Раніше повідомлялось, що 17 березня в Україні підтвердили ще 7 випадків зараження коронавірусом, серед них троє дітей. Загалом в Україні відомо про 14 випадків коронавірусу, два з них летальні. 10 інфікованих у Чернівецькій області, по одному в Житомирській та Київській областях та двоє у Києві.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Ввечері 16 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення зупинити роботу метрополітенів, а також скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України.

Йдеться про такі обмеження:

  • З 12:00 18 березня припиняється міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення;
  • У маршрутних таксі, автобусах, тролейбуса та вагонах трамваїв не може бути понад 10 пасажирів;
  • Робота метрополітенів (це Київ, Харків та Дніпро) буде зупинена з 17 березня;
  • Рух власних автомобілів не обмежується
Поділитись: