Пандемія коронавірусу загрожує втратою роботи для 50 мільйонів людей, які працюють у сфері туризму.

Про це повідомляє Всесвітня рада з питань подорожей та туризму (WTTC).

За розрахунками організації, світовий туристичний сектор у 2020 році може зменшити обороти на 25% — це еквівалентно відсутності подорожей та будь-якої активності протягом трьох місяців.

Таке падіння у туристичній галузі може спричинити зменшення кількості робочих місць на 12-14%.

«COVID-19 — це велика загроза усій туристичній галузі, а також тим працівникам, які у ній працюють та тим людям, які ще мають бажання подорожувати», — йдеться у пресрелізі організації.

Там закликають уряди країн вжити негайних заходів та надати бізнесу, що працює у туризмі, державну підтримку.

Напередодні стало відомо, що через пандемію коронавірусу до кінця травня 2020 року більшість авіакомпаній світу збанкрутують.

12 березня найбільші фондові індекси США «просіли» на понад 7%, а за підсумками торгів 12 березня падіння акцій стало найбільшим з 1987 року. Через це торги на біржі призупинили на 15 хвилин. Водночас у п'ятницю, 13 березня, фінансові ринки дещо відновилися.

Також у четвер знизилась ціна на нафту: марка Brent подешевшала на торгах у Лондоні майже на 9% до 32,84 долара за барель. 

Крім падіння цін на нафту ринок негативно реагує на пандемію коронавірусу у світі.

Нагадаємо, європейський фондовий ринок також впав 12 березня.

На падіння ринку акцій вплинуло оголошення Всесвітньою організацією охорони здоров'я епідемії коронавірусу пандемією. Крім цього, президент США Дональд Трамп оголосив про заборону авіасполучення між США та 26-ма країнами Європи. Це рішення також обвалило ціни на нафту.

Поділитись: