УКРАЇНА

Корпоративний конфлікт на заводі «Шмайсер» не пов’язаний зі справою Бабченка — адвокат

7 червня, 2018 16:53
УКРАЇНА/Корпоративний конфлікт на заводі «Шмайсер» не пов’язаний зі справою Бабченка — адвокат
Зберегти
Вигляд
Адвокат директорки та основної співвласниці збройного заводу «Шмайсер» Антоніни Капілян Ігор Іванов вважає, що кримінальна справа проти виконавчого директора підприємства Бориса Германа не пов’язана із корпоративним конфліктом довкола заводу.

Адвокат директорки та основної співвласниці збройного заводу «Шмайсер» Антоніни Капілян Ігор Іванов вважає, що кримінальна справа проти виконавчого директора підприємства Бориса Германа не пов’язана із корпоративним конфліктом довкола заводу.

Бориса Германа СБУ та військова прокуратура підозрюють в організації замаху на журналіста Аркадія Бабченка. За версією слідства Герман начебто запропонував військовому волонетру Олексієві Цимбалюку 30 тисяч доларів за вбивство журналіста, але той розповів про все СБУ і лише імітував, що готується до вбивства.

Поліція київської області також підозрює Бориса Германа у підробці протоколу загальних зборів товариства «Шмайсер» унаслідок чого зі складу виключили одного із його учасників — колишнього заступника начальника столичної податкової служби Валерія Павлюка.

Антоніна Капілян, яка також є підозрюваною у підробці документів, називає кримінальні справи довкола «Шмайсера» спробою рейдерського захоплення підприємства з боку Валерія Павлюка та відмовляється коментувати деталі.

«Шмайсер» заснований в 1994 році, спеціалізується на виготовлені травматичної, стартової та газової зброї. Останні три роки, за словами Капілян, на заводі велася конструкторська робота щодо налогодження виробництва боєприпасів до вогнепальної зброї.

За її словами, познайомилась з Борисом Германом вона влітку 2014 року, коли той прийшов на завод із пропозиціями щодо випуску окремих ергономічних елементів бойової зброї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємний агент зі «Шмайсером»: що треба знати про Бориса Германа

31 травня суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович. На засіданні суду з обрання йому запобіжного заходу Борис Герман заявив, що він є агентом Служби безпеки і співпрацює з контррозвідкою.

Крім того Герман заявив, що знав, що найманий ним виконавець Олексій Цимбалюк співпрацює зі Службою безпеки. За словами Германа, у фонді президента Росії Володимир Путіна є людина, яка відповідає за теракти в Україні.

Суд взяв під варту підозрюваного в організації підготовки теракту, який виступив організатором «убивства» російського журналіста Аркадія Бабченка на 2 місяці.

Нагадаємо, російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху. Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався.  Організатор замаху затриманий. МЗС Росії назвало «антиросійською провокацією» спецоперацію з попередження вбивства Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка:  реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій  Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатор та «виконавець» у справі Бабченка: хто вони?

Більше про:
# шмайсер
Пов`язані новини