Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не підтвердив інформацію про те, що від американської сторони надходили пропозиції розмістити на Донбасі миротворців чисельністю 20 тисяч чоловік.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не підтвердив інформацію про те, що від американської сторони надходили пропозиції розмістити на Донбасі миротворців чисельністю 20 тисяч чоловік.

«Ці всі повідомлення не відповідають дійсності», — сказав він, передає «Інтерфакс».

Пєсков не став коментувати підсумки зустрічі в Белграді помічника Путіна Владислава Суркова з спецпредставником США по Україні Куртом Волкером, зазначивши, що повідомлення ЗМІ про пропозиції американської сторони не відповідають дійсності.

«Я поки не готовий інформацію надавати з цього приводу», — сказав Пєсков на прохання журналістів прояснити, які три пункти з 29, представлені США, були схвалені російською стороною.

Напередодні помічник Путіна Сурков повідомив, що Росія погодила три з 29 абзаців пропозиції США про розміщення миротворців на Донбасі. Які саме пункти підтримала РФ він не повідомив. 

10 листопада повідомлялося, що США запропонують РФ розмістити 20 тисяч миротворців на Донбасі

11 листопада глава МЗС України повідомив, що Україна та США погодили розгортання миротворчої місії на Донбасі.

Для України принциповим є розгортання місії на всій території Донбасу, домовленості без узгодження бойовиками, а також відсутність російських військових серед миротворців ООН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили», — спецпредставник США Курт Волкер.

У вересні президент Росії Путін доручив російському МЗС унести на розгляд Радбезу ООН проект резолюції щодо миротворців на Донбасі. Умовою місії Путін назвав перебування миротворців виключно на лінії зіткнення. Але після розмови з Меркель Путін погодився врахувати зауваження щодо місії. Порошенко запевнив, що введення миротворців ООН на Донбас не станеться за сценарієм Росії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: