УКРАЇНА

Крисін прийшов до суду без адвокатів, засідання перенесли на 2 квітня

19 березня, 2018 15:20
УКРАЇНА/Крисін прийшов до суду без адвокатів, засідання перенесли на 2 квітня
Зберегти
Вигляд
Юрій Крисін прийшов на Апеляційне засідання у справі вбивства журналіста В'ячеслава Веремія без адвокатів, зазначивши, що в нього завершився договір із захисником, який представляв його інтереси, з новим він ще не уклав договір.

Юрій Крисін прийшов на Апеляційне засідання у справі вбивства журналіста В'ячеслава Веремія без адвокатів, зазначивши, що в нього завершився договір із захисником, який представляв його інтереси, з новим він ще не уклав договір.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з зали суду.

Водночас Крисін зазначив, що 1 березня не з'явивився на засідання через те, що не отримав копії апеляційних скарг і не був повідомлений.

Також прохання Громадського показати обіцяні документи з медзакладу Крисін проігнорував.

Прокурор Олексій Донський, зі свого боку, повідомив, що 
Крисін не міг не знати про засідання 1 березня, — йому надсилали письмове повідомлення.

Раніше прокурор заявив, що у Крисіна є правоохоронці - «покровителі».

15 березня Крисін не з'явився на суд через «можливу загрозу своєму життю». Його захист подав кілька клопотань, зокрема, щодо надання Крисіну охорони. 

Тоді прокурор Олексій Донський зазначив, розглядати ці клопотання за відсутності Юрія Крисіна не можна. 

Тим часом з півсотні учасників маршу проти «тітушок» прийшли під суд, де слухали справу Крисіна.

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО​

Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

За цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

1 березня Юрій Крисін не з’явився на апеляційний суд у справі вбивства журналіста В’ячеслава Веремія. Згодом суд над Крисіним у справі викрадення активістів Майдану перенесли на 15 березня.

Раніше, 26 лютого активісти знайшли Юрія Крисіна, обвинуваченого в організації загонів «тітушок», які нападали на євромайданівців, у дитячому відділенні Інституту серця та облили його зеленкою. Юрій Крисін тоді сказав, що в медзакладі не ховається від суду, а проходить обстеження. Водночас директор Інституту серця Борис Тодуров пояснив, що Юрія Крисіна було направлено до дитячого відділення Інституту серця, через брак місця у дорослому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три версії хвороби Крисіна

Більше про:
# Юрій Крисін
Пов`язані новини