УКРАЇНА

Лідери ЄС: ефективне вирішення проблеми мігрантів — економічна підтримка Африки

29 червня, 2018 17:24
УКРАЇНА/Лідери ЄС: ефективне вирішення проблеми мігрантів — економічна підтримка Африки
Зберегти
Вигляд
Економічна та соціальна підтримка країн Африки з боку Євросоюзу є найбільш ефективним вирішення проблеми міграції.

Економічна та соціальна підтримка країн Африки з боку Євросоюзу є найбільш ефективним вирішення проблеми міграції.

Про це йдеться у заключному комюніке лідерів країн ЄС за підсумками саміту, передає «Інтерфакс».

«Ми повинні довести масштаб і якість нашого співробітництва з Африкою до нового рівня. Це потребує не лише збільшення фінансування для розвитку, але й сприяння створенню сприятливих умов для зростання обсягу інвестицій», — йдеться у повідомленні.

Основною метою саміту було вирішення проблеми незаконної міграції. Так, як зазначається, під час саміту лідери країн-членів ЄС ухвалили міграційну угоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин, чому проблема міграції може розвалити Євросоюз

Текст угоди опублікували на сайті ЄС.

Нагадаємо, Міжнародна організація з міграції повідомила про значне скорочення кількості нелегальних іммігрантів у Європі.

Міністр внутрішніх справ Італії Матео Сальвіні    запропонував будувати центри приймання мігрантів у Африці, щоб зупинити потік біженців до країн Європи.

Нагадаємо, Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що міграційна криза в Європейському союзі переросла в політичну.

Прем'єр Бельгії Шарль Мішель під час саміту присвячено проблемам мігрантів закликав до посилення контролю за зовнішніми кордонами Європейського союзу.

На цьому ж саміті прем'єр Греції Алексіс Ципрас висунув чотири пропозиції по боротьбі з міграційною кризою. Зокрема Ципрас висловив сумнів в користі центрів для біженців поза межами ЄС.

Італія запропонувала на саміті ЄС присвяченому проблемі мігрантів «Європейську багаторівневу стратегію міграції», що включає 10 пунктів, спрямованих на регулювання потоків біженців.

Зазначимо, що Угорщина, Чехія, Польща та Словаччина оголосили бойкот саміту Євросоюзу, присвяченому міграційній політиці.

Пов`язані новини