Генппрокурор Юрій Луценко заявивив, що президент України Петро Порошенко негативно сприйняв його заяву про відставку, водночас, пообіцяв, що її розгляне. Про це очільник Генпрокуратури заявив в ефірі телеканалу «1+1» ввечері 8 листопада.

«Я з президентом мав гостру розмову, він не сприйняв мого кроку. Він дізнався про все (рішення піти у відставку, ред.) за 5 хвилин до мого заходу у Верховну Раду. Тим не менше, я сказав, що це моє принципове рішення», — повідомив Луценко.

Він зазначив, що його заява про звільнення лежить на столі у Порошенка. Президент її розгляне, щойно повернеться зі своєї робочої поїздки з-за кордону. «Він сказав, що прийме рішення після повернення з-за кордону», — додав Луценко.

Генпрокурор також наголосив, що «готовий до відставки».

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що 6 листопада подає у відставку.

Він зробив заяву, коментуючи створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк. За його словами, створення ТСК є неприпустимим, поки триває слідство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Політик у прокуратурі: як Юрій Луценко провів рік в ГПУ

Генпрокурор повідомив, що слідство розглядає 12 осіб як ймовірних замовників нападу на Гандзюк.

Зазначимо, 5 листопада на погоджувальній раді парламенту активісти та правозахисники вимагали створення тимчасової слідчої комісії для розслідування вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів.

Депутат Верховної Ради Мустафа Наєм заявив, що фракція Блоку Петра Порошенка відмовилася його висувати до тимчасової слідчої комісії з розслідування нападу на заступницю міськоголови Херсона Катерину Гандзюк на прохання депутатки Ірини Луценко. Вона ж назвала це брехнею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як Юрій Луценко грав у політику в Генеральній прокуратурі та що з цього вийшло

Про створення тимчасової слідчої комісії почали говорити після того, як 4 листопада радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Політик у прокуратурі: як Юрій Луценко провів рік в ГПУ

Поділитись: