Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють у замовленні вбивства активістки Катерини Гандзюк познайомився з іншим фігурантом справи Ігорем Павловським в офісі народного депутата від БПП Миколи Паламарчука. Про це Мангер повідомив під час засідання у Шевченківському суді Києва, передає кореспондентка Громадського.

Мангер зазначив, що «тісне знайомство» з Павловським відбулось в офісі у депутата Паламарчука, куди він завітав на прохання ще одного фігуранта справи Олексія Левіна і лише тому що був запрошений на радіоефір неподалік офісу:

«До цього пан Левін два рази мені телефонував і казав, що пан Павловський — помічник Паламарчука — дуже хоче зі мною познайомитися. Пан Левін був дуже настирним, я йому кажу «Відчепись, коли буду їхати на ефір, зайду на кілька хвилин, подивлюсь де він, що він, ближче познайомлюсь». Так і сталось. Я їхав на передачу, це було влітку, зайшов в офіс, Павловський чомусь попросив усіх вийти, він сказав, що хотів би познайомитися зі мною».

Він додав, що познайомився там з Павловським і «передав Миколі Петровичу (Паламарчуку, ред.) великий привіт», порадив звертатись з приводу «якихось питань» і пішов.

Він також підтвердив, що Павловський дійсно йому телефонував двічі, але Мангер сказав, що не брав слухавку.

«Так, він два рази до мене телефонував, слухавку я не брав, тому що на той час його вже звинувачували. Я читав це в пресі і, думаю, «не буду брати слухавку, навіщо він дзвонить, незрозуміло». От і все моє знайомство з паном Павловським», — зазначив Мангер.

Також він додав, що його дуже часто можна побачити в одному із херсонських кафе і там він проводить більшість своїх зустрічей.

Раніше прокурори у клопотанні заявили, що мають інформацію про те, що до нападу на Катерину Гандзюк Мангера помічали у компанії інших фігурантів справи — Левіна та Павловського у кафе «Сандро».

Мангер не заперечив своє знайомство з Левіним, але зазначив, що спілкувався з ним виключно, як з помічником депутата Херсонської облради Миколи Ставицького.

Раніше прокурори заявили, що Мангер та Левін платили іншим фігурантам справи за мовчання.

Нагадаємо, Мангер звинуватив в організації нападу на Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. У Службі безпеки України звинувачення генерала Данила Доценка в організації нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк назвали «абсурдом».

За даними слідства, на початку липня 2018 року Владислав Мангер вирішив організувати умисне вбивство Катерини Гандзюк. Як зазначають в Генпрокуратурі, він пішов на злочин «керуючись особистісною неприязню, яка в нього виникла на підставі активної громадської позиції Гандзюк».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Мангер — один із замовників, але не верхівка»: волонтер Синіцин про справу Гандзюк

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Прокуратура просить взяти Мангера під варту на 2 місяці без застави. Мангер, коментуючи звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк, сказав, що не знав Гандзюк особисто, а обвинувачення назвав «взятими з інтернету». Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такий Владислав Мангер, і чому його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк

28 січня батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера. Він назвав «Батьківщину» та «Блок Петра Порошенка» «партіями вбивць» його доньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Поділитись: