Мати затриманого на Луганщині російського військового Віктора Агеєва звернулася до президента України і завила, що готова приїхати в Україну та взяти участь у переговорах з обміну її сина

Мати затриманого на Луганщині російського військового Віктора Агеєва звернулася до президента України і завила, що готова приїхати в Україну та взяти участь у переговорах з обміну її сина.

Про це повідомляє «Новая газета».

«Шановний пане президенте! Я б хотіла звернутися до Вас з проханням про помилування мого сина і дуже хотіла б отримати дозвіл на побачення з ним або хоча б на те, щоб дозволили передати мій відео-лист», — сказала Світлана Агеєва.

Вона заявила, що не може зрозуміти, «хто так вплинув на дитину, що вона опинилася на Донбасі».

«І якщо в результаті обміну якийсь український громадянин або солдат потрапить додому в сім'ю, я буду так само щаслива, як і за свою дитину. Пане президенте, ще я хочу сказати, що готова особисто поїхати в Україну і взяти участь в переговорах з обміну», — додала мати полоненого Агеєва.

Нагадаємо, 25 червня біля Жолобка військові знешкодили диверсійно-розвідувальну групу та взяли в полон 4 бойовиків. Кількох бойовиків з підрозділу Агеєва вбили.

Командиром виявився російський офіцер, родом з міста Кірова, капітан Олександр Щербак.

Агеєв разом з кулеметником, сапером та снайпером потрапили в полон.

Детальніше, про Агеєва читайте у публікації: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Пізніше стало відомо, що полонений Агеєв утримується в СІЗО у Старобільська за підозрою в тероризмі.

Також самоназвана «ЛНР» внесла Агеєва до списків на обмін.

Сам Агеєв підтвердив, що його відправили воювати на боці бойовиків на Донбасі після підписання контракту на службу в Збройних силах РФ.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — мати затриманого російського військового Агеєва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: