Засновник громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук (праворуч) та радник президента Росії Сергій Глазьєв, Запоріжжя, 23 листопада 2012 року
Фото:

Олександр Прилепа/УНІАН

Кум президента РФ Володимира Путіна, член партії «Опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук планує надалі вести переговори з Росією щодо Донбасу.

Про це Медведчук повідомив у Twitter.

Він заявив, що вестиме перемовини, аби «виправдати довіру громадян, які хочуть миру».

«Наша партія йде на вибори, щоби створити велику фракцію в парламенті і реалізувати Мінські угоди», — написав Медведчук. 

Нагадаємо, Медведчук заявив, що не бачить сенсу представляти інтереси команди президента України Володимира Зеленського на переговорах з Росією.

Своєю чергою, глава Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що команда Зеленського не бачить Медведчука як представника України на переговорах з Росією.

«Ми не бачимо його парламентером з нашого боку. Якщо Росія бачить його зі свого — це їхній вибір», — заявив Богдан.

Сам Медведчук раніше заявляв, що вивести його з переговорного процесу фактично неможливо.

Ще до перемоги на виборах члени команди Володимира Зеленського заявили, що у разі обрання його президентом, шоумен планує запросити Велику Британію та США до участі в переговорах у нормандському форматі, а кума Путіна Віктора Медведчука позбавити ролі посередника в переговорах із Росією.

У січні 2018 п'ятий президент Петро Порошенко заявив, що Медведчук на переговорах у Мінську фактично представляв президента Росії Володимира Путіна.

Поділитись: