Дружина принца Гаррі Меган Маркл виступить наставницею у канадському реаліті-шоу про друге весілля після часткової відмови подружжя від королівського статусу.

Про це повідомляє видання Page Six з посиланням на джерело, близьке до знімальної групи.

Йдеться про шоу I Do, Redo. Меган Маркл буде допомагати учасницям шоу вступити у новий шлюб.

Як повідомляється, гонорар Маркл за один знімальний день складе 588 доларів.

Зазначимо, за зйомки в серіалі «Форсмажор» (Suits) вона отримувала до 50 тисяч доларів за епізод. Крім того, Меган вела власний блог про життя The Tig, а її акаунт в Instagram мав близько 3 мільйонів підписників, які вона також могла монетизувати.

Нагадаємо:

  • 9 січня Герцог і герцогиня Сасекські — принц Гаррі та Меган Маркл — оголосили, що відмовляються від ролі «старших» членів королівської сім’ї Великої Британії й працюватимуть для того, щоб бути фінансово незалежними.
  • Вони зазначили, що ухвалили це рішення після «багатьох місяців роздумів та внутрішніх обговорень» і за підтримки своїх шанувальників.
  • 13 січня британська королева Єлизавета ІІ погодилася на перехідний період, під час якого герцог і герцогиня Сасекські — принц Гаррі й Меган Маркл — поступово відійдуть від ролі членів королівської сім'ї.
  • Пізніше стало відомо, що принц Гаррі та Меган Маркл втратять право на титул «Вашої Королівської Високості» та гроші, які використовує для утримання королівська родина
  • 19 січня принц Гаррі вперше прокоментував рішення про відмову від королівських обов’язків. За його словами, рішення, яке ухвалили вони з Меган Маркл, не означає, що вони відвертаються від британського народу: «Велика Британія — це мій дім і місце, яке я люблю. Це ніколи не зміниться».
  • 21 січня пара оприлюднила юридичне застереження для ЗМІ, які опублікували фото Меган Маркл у Канаді: це цькування, і подружжя готове подати до суду.
Поділитись: