Герцог і герцогиня Сасекські оприлюднили юридичне застереження для ЗМІ, які опублікували фото Меган Маркл у Канаді: це цькування, і подружжя готове подати до суду.

Про це повідомляє BBC.

У застереженні йдеться, що фото герцогині Сасекської, коли та вигулювала своїх собак і гуляла із сином, були зроблені фотографами, що ховалися в кущах і шпигували. Оскільки пара не давала дозволу на свою зйомку, вони вважають це цькуванням і готуються подати до суду.

Окрім того, принц Гаррі сьогодні, 21 січня, приїхав до Ванкувера, де вже понад 10 днів перебувала його дружина Меган і син Арчі.

Це не вперше герцог і герцогиня Сасекські оголосили про намір судитися зі ЗМІ через публікації про їхнє особисте життя. Так, у жовтні 2019 року вони подали до суду на кілька британських видань, звинувачуючи їх у втручанні в особисте життя. Тоді герцог Сассекський заявив, що журналісти начебто зламали його телефон. А Меган розповіла, що одна з газет незаконно отримала її рукописного листа до батька.

Нагадаємо:

  • 9 січня Герцог і герцогиня Сасекські — принц Гаррі та Меган Маркл — оголосили, що відмовляються від ролі «старших» членів королівської сім’ї Великої Британії й працюватимуть для того, щоб бути фінансово незалежними.
  • Вони зазначили, що ухвалили це рішення після «багатьох місяців роздумів та внутрішніх обговорень» і за підтримки своїх шанувальників.
  • 13 січня британська королева Єлизавета ІІ погодилася на перехідний період, під час якого герцог і герцогиня Сасекські — принц Гаррі й Меган Маркл — поступово відійдуть від ролі членів королівської сім'ї.
  • Пізніше стало відомо, що принц Гаррі та Меган Маркл втратять право на титул «Вашої Королівської Високості» та гроші, які використовує для утримання королівська родина
  • 19 січня принц Гаррі вперше прокоментував рішення про відмову від королівських обов’язків. За його словами, рішення, яке ухвалили вони з Меган Маркл, не означає, що вони відвертаються від британського народу: «Велика Британія — це мій дім і місце, яке я люблю. Це ніколи не зміниться».
Поділитись: