Канцлерка Німеччини Ангела Меркель звинуватила прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана в недотриманні правил людяності.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель звинуватила прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана в недотриманні правил людяності.

Про це Меркель заявила під час візиту Орбана до Берліну, передає «Радіо Свобода».

Канцлерка Німеччини зазначила, що Євросоюз має «не будувати фортецю» для захисту від мігрантів, привезених контрабандистами, а повинен укласти угоди з країнами Африки, аби забезпечити законну міграцію.

«Душа Європи — це людяність і це те, що ми хочемо зберегти. Якщо Європа з її цінностями хоче продовжувати грати роль в світі, тоді вона не може просто відвернутися від труднощів і страждань», — наголосила вона.

Проте Орбан заявив, що не згоден з цими звинуваченнями. Він розповів, що 8 тисяч угорських військових перебувають на кордоні та захищають Німеччину від нелегальних мігрантів.

«Якщо би угорські військові не охороняли кордон із Сербією та Хорватією, то 4, або навіть 5 тисяч мігрантів щодня потрапляли би до ФРГ. Ми захищаємо вас, це і є прояв солідарності», — сказав прем’єр Угорщини.

Як повідомлялося, через міграційну кризу на зовнішні кордони ЄС направлять 10 тисяч прикордонників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Значення Африки в світі та чи принесла зустріч лідерів ЄС рішення міграційної проблеми

Нагадаємо, лідери країн — членів Євросоюзу ухвалили нову міграційну угоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин, чому проблема міграції може розвалити Євросоюз

Міжнародна організація з міграції повідомила про значне скорочення кількості нелегальних іммігрантів у Європі.

Міністр внутрішніх справ Італії Матео Сальвіні    запропонував будувати центри приймання мігрантів у Африці, щоб зупинити потік біженців до країн Європи.

Нагадаємо, Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що міграційна криза в Європейському союзі переросла в політичну.

Прем'єр Бельгії Шарль Мішель під час саміту присвячено проблемам мігрантів закликав до посилення контролю за зовнішніми кордонами Європейського союзу.

Поділитись: