Міністерства фінансів України закликало народних депутатів ухвалити закон про державний бюджет України на 2019 рік у другому читанні.

«Ми закликаємо підтримати цей фіскально відповідальний документ, адже його прийняття — це важливий крок для забезпечення фінансової стабільності та фундамент для подальшого економічного розвитку країни», — повідомляє прес-служба відомства.

Зазначимо, що розгляд закону про державний бюджет призначено на 22 листопада.

Напередодні профільний комітет парламенту рекомендував Раді схвалити закон про держбюджет.

Зазначимо, що закон України про державний бюджет розглядається Верховною Радою у трьох читаннях. Між першим та другим читаннями депутати можуть вносити до нього правки, водночас після ухвалення закону у другому читанні депутати правки вносити неможливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

18 жовтня парламент схвалив проект закону про державний бюджет на 2019 рік у першому читанні.

Зазначимо, що напередодні стало відомо, що однією з умов продовження Міжнародним валютним фондом співпраці з Україною є підвищення тарифів на опалення для населення до рівня, який би відображав підвищення цін на газ.

Ще однією вимогою для відновлення співпраці з Україною є ухвалення парламентом закону про державний бюджет. Зокрема, в уряді очікують, що це станеться до 1 грудня 2018 року.

Нагадаємо, що 18 жовтня парламент у першому читанні схвалив закон, що запроваджує середньострокове бюджетне планування (на 3 роки).

Також 8 листопада парламент підтримав у першому читанні зміни до Податкового кодексу що підвищують ставки деяких податків та запроваджують жорсткіші правила щодо безмитного ввезення посилок в Україну.

Поділитись: