Міністр культури України Володимир Бородянський заявив, що завдяки телешоу «Битва екстрасенсів» на телеканалі СТБ, де він був працював, було розкрито багато кримінальних справ.

Про це він сказав в інтерв'ю hromadske.

«Битва екстрасенсів» — це один з продуктів, який приваблював велику аудиторію. І можна по-різному оцінювати – шлак, не шлак, але завдяки «Битві екстрасенсів» зокрема, або тільки «Битві екстрасенсів», було розслідувано багато кримінальних справ, а невинно засуджені люди вийшли з в’язниць», — заявив Бородянський.

На запитання про те, чи вірить міністр в екстрасенсорику, той відповів, що він «слабо віруюча» людина, «але це випадки, які фактично були».

Зазначимо, що останні 7 років перед роботою у Кабінеті міністрів Володимир Бородянський очолював медіахолдинг StarLightMedia олігарха Віктора Пінчука (телеканали СТБ, «Новий канал» та ICTV).

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський також розповів, що шукав на посаду голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті агностика. Він хотів, щоб цю посаду обіймала людина, яка не залежить від будь-якої релігійної громади.

Поділитись: