У приміщенні Оболонського суду Києва сталася бійка між адвокатами екс-президента Віктора Януковича та поліцією.

У приміщенні Оболонського суду Києва сталася бійка між адвокатами екс-президента Віктора Януковича та поліцією. 

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Платні адвокати колишнього президента Віктора Януковича заблокували зал і не пускали державного захисника Юрія Рябовала на засідання суду. Троє адвокатів на чолі з Віталієм Сердюком заблокували вхід в зал. 

Адвокати виступили проти участі в суді державного захисника Юрія Рябовола, наполягаючи, що Янукович відмовився від його послуг.

Сердюк продемонстрував доручення Януковича, у якому той заборонив представляти його інтереси призначеному йому 1 серпня державному адвокату Юрію Рябоволу.

Головуючий суддя Владислав Дев’ятко заявив, що адвокати намагаються зірвати засідання та не хочуть брати участь у процесі.

Після цього суддя оголосив перерву на 15 хвилин і попросив правоохоронців забезпечити порядок у судовому засіданні.

«На жаль, склалася ситуація, коли нібито адвокати підсудного Януковича блокували доступ до зали судового засідання для адвоката, призначеного судом. Тобто, вдалися до незаконних дій, до перешкоджання здійснення правосуддя. Судом було винесено відповідну ухвалу про забезпечення доступу адвоката, що і було виконано. Ми виконали ухвалу суду, будемо виконувати і далі», — заявив начальник Оболонського відділення поліції Михайло Ніконов, який був присутній у залі суду, передає «112 Україна».

1 серпня суд ухвалив рішення про призначення екс-президенту нового безкоштовного адвоката замість Овсяннікова, який тричі залишав заасідання.

Нагадаємо, суд також викликав Януковича на дебати.

Раніше повідомлялося, що Януковича планує захищати новий адвокат, який представляв інтереси «беркутівців».

31 липня адвокати Януковича заявили про відвід суддів і прокурорів у справі щодо державної зради, після чого покинули судове засідання.

30 липня Верховний суд України відмовився перевести справу про державну зраду Януковича з Оболонського районного суду Києва до іншого та забезпечити його участь у засіданнях.

Цього ж дня адвокати у справі держзради Віктора Януковича не прийшли на суд, засідання перенесли на вівторок 31 липня.

Раніше повідомлялося, що суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича перейшов до судових дебатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile