МОК допустив 169 російських спортсменів до участі в зимовій Олімпіаді

28 січня, 2018 12:12
default/МОК допустив 169 російських спортсменів до участі в зимовій Олімпіаді
Зберегти
Вигляд
Міжнародний олімпійський комітет допустив 169 російських спортсменів зі 389 до участі в Олімпіаді в Пхенчхані, Південна Корея.

Міжнародний олімпійський комітет допустив 169 російських спортсменів зі 389 до участі в Олімпіаді в Пхенчхані, Південна Корея.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що історію всіх спортсменів ретельно вивчили і допустили тих, хто не був помічений у допінгових скандалах. Вони зможуть брати участь у змаганнях офіційно як «Олімпійські спортсмени з Росії».

Ті, кого не запросили, не обов'язково причетні до вживання допінгів. Деякі з них потенційно можуть отримати запрошення в залежності від кількості місць згідно з квотами.

Раніше Міжнародний олімпійський комітет опублікував правила для російських спортсменів і членів делегації під час зимової Олімпіади у Пхьончхані, що відбудеться з 9 по 25 лютого.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Повідомлялось, що близько 300 російських спортсменів підозрюють у вживанні допінгу.

Згодом Міжнародний олімпійський комітет дозволив росіянам використовувати два з трьох кольорів національного прапору.

Згодом у РФ заявили, що готують санкції проти причетних до усунення російської олімпійської збірної від Олімпіади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під нейтральним прапором: 7 фактів про відсторонення Росії від участі в Олімпіаді. 

Пов`язані новини