Міжнародний олімпійський комітет офіційно переніс літні ігри 2020 року, які відбудуться у японському Токіо.

Про це заявив прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, повідомляє The Guardian.

Так, президент МОК Томас Бах погодився з пропозицією глави уряду Японії перенести Олімпіаду на один рік. Ігри повинні пройти не пізніше літа 2021 року.

Літні Олімпійські ігри 2020 — тридцять другі літні Олімпійські ігри, які мали пройти у Токіо.

Напередодні, нагадаємо, Олімпійський комітет Японії, відповідальний за організацію найближчої літньої Олімпіади-2020, вперше допустив можливість перенесення змагань через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2.

Раніше про відмову від участі в літніх Олімпійських іграх-2020 у Токіо через поширення коронавірусу SARS-CoV-2 заявили збірні Канади та Австралії. Національний олімпійський комітет Канади також закликав МОК і ВООЗ перенести ігри на літо 2021 року.

Зазначимо, що ще раніше Міжнародний олімпійський комітет виключив можливість проведення Олімпійських ігор-2020 у Токіо без глядачів, оскільки, на його думку, це суперечитиме самій суті олімпійських змагань, покликаних збирати людей разом.

Літні Олімпійські ігри повинні відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня. Якщо перенесення затвердять, це стане першим випадком в історії Олімпіади: змагання ніколи не переносили, утім через світові війни скасовували в 1916, 1940 і 1944 роках.

Поділитись: