Війна

Москва не відповіла Києву на пропозицію передати 23 росіян в обмін на українських заручників

18 квітня, 2018 18:42
Війна/Москва не відповіла Києву на пропозицію передати 23 росіян в обмін на українських заручників
Зберегти
Вигляд
Україна досі не отримала від Росії відповіді на пропозицію Києва передати Москві 23 росіян в обмін на утримуваних в РФ українців.

Україна досі не отримала від Росії відповіді на пропозицію Києва передати Москві 23 росіян в обмін на утримуваних в РФ українців.

Про це повідомила представниця України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську Ірина Геращенко.

«Ми не отримали відповіді на цю пропозицію. Натомість, представники ОРДЛО продовжують включати цих росіян в свої списки як «ополченцев - жителей молодых республик». РФ поки що не проявляє жодного інтересу до своїх громадян, засланих в Україну», — написала вона у Facebook.

Після засідання у Мінську 18 квітня Геращенко також повідомила, що у процесі звільнення заручників на Донбасі немає прогресу

На початку квітня Геращенко повідомила, що Київ готовий передати Москві 23 росіян, які відбувають покарання в українських в’язницях, в обмін на українських заручників.

27 грудня 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не передала жодної людини, в якої була кров на руках», — інтерв'ю з омбудсменом про обмін полоненими.

У «ДНР» 15 повернених в рамках обміну людей назвали «агентами СБУ».

Громадське стежило наживо за перебігом обміну та поверненням українських полонених додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

 

Пов`язані новини