Міністерство охорони здоров'я заявило, що на офіційний сайт відомства здійснили хакерську атаку.

Унаслідок несанкціонованого втручання сайт був недоступний для користувачів, повідомила прес-служба відомства. Однак станом на 15:30 функціонал сайту відновили. Наразі сайт працює у звичному режимі.

14 лютого суд скасував тимчасову заборону на керівництво Міністерством охорони здоров'я для Уляни Супрун, яку ввели за позовом депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука. Зазначимо, що йдеться про скасування саме ухвали від 5 лютого, яка стосувалася відсторонення Супрун на час розгляду справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗвільнити Супрун: коли опоненти не можуть, а союзники не хочуть

13 лютого Кабінет міністрів України прийняв розпорядження, яким дозволив Уляні Супрун частково виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України після відсторонення її від посади судом.

Раніше у МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади.

Утім в Окружному адміністративному суді Києва заявили, що обмежили Уляні Супрун як очільниці Міністерства охорони здоров’я лише дві функції: можливість брати участь в засіданнях Кабміну, можливість визначати стратегічні плани.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Поділитись: