Окружний адміністративний суд Києва обмежив Уляні Супрун як очільниці Міністерства охорони здоров’я лише дві функції: можливість брати участь в засіданнях Кабміну, можливість визначати стратегічні плани. Про це повідомив суддя-спікер Богдан Санін під час брифінгу.

За його словами, повний обсяг інших повноважень, делегованих Уляні Супрун як першій заступниці міністра охорони здоров’я, залишається без змін. Обмеження стосуються лише зазначених двох функцій.

«Якщо у МОЗ залишаються питання, він може звернутися до суду за роз’ясненнями» — зазначив Санін, нагадавши, що раніше суд опублікував роз’яснення рішення.

Зі свого боку, в МОЗ заявили, що це «маніпуляція й неправда».

Санін не став прогнозувати що станеться, якщо суддя Сергій Каракашьян не вийде з нарадчої кімнати до 15 лютого (на цю дату призначено розгляд позову по суті).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим відомий суддя, який відсторонив Супрун

До цього Супрун заявила, що вона з командою поїде на засідання Кабінету Міністрів України, де розглядатимуть питання про розблокування роботи МОЗ. Після того, як суд відсторонив Уляну Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я, робота міністерства заблокована, запевняють в МОЗ.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗвільнити Супрун: коли опоненти не можуть, а союзники не хочуть

Уряд вже подав клопотання про оскарження рішення щодо відсторонення Супрун з посту в.о. міністерки охорони здоров'я. Окружний адміністративний суд розгляне його 11 лютого. Але поки Супрун не може розподіляти кошти, підписувати накази та подавати законопроекти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

У МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Система зміниться за два — три роки, тоді й відпочинемо» — інтерв'ю з очільницею Мінохорони здоров'я.

Поділитись: