На близько 700 посад, створення яких передбачено у Державному бюро розслідувань, заяви подали вже понад 5 тисяч претендентів.

На близько 700 посад, створення яких передбачено у Державному бюро розслідувань, заяви подали вже понад 5 тисяч претендентів.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському розповів очільник ДБР Роман Труба. 

«З цього приводу я хотів би навести кілька цифр, що насправді є широке бачення і широке бажання прийняти участь у конкурсі від кандидатів. Так подалось на 700 посад біля 5  тисяч осіб, це надзвичайно велика кількість», — сказав Труба.

Він додав, що чинними працівниками ДБР вже вивчено близько 13 тисяч. «Такого масштабу конкурсу в Україні ще не відбувалось», — наголосив Труба.

«До половини працівників, до 40% працівників яких ми обираємо, згідно із законом, повинні мати певний професійний досвід. І більше 51% це можуть бути люди, які не мали досвіду слідчої або оперативної роботи», — уточнив директор ДБР.

Раніше Труба зазначив, що ДБР отримало приміщення, яке не відповідає технічним вимогам.

Нагадаємо, 17 травня 2018 року Рада попередньо підтримала запуск Держбюро розслідувань.

16 листопада 2017 року конкурсна комісія обрала директора ДБР та його заступників. Головою слідчого органу став Роман Труба. Тоді він заявив, що запустити повноцінну роботу Держбюро розслідувань він зможе до липня 2018 року.

Призначення Романа Труби на посаду глави ДБР намагається через суд оскаржити народний депутат Юрій Македон. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Державне бюро розслідувань: примара правоохоронного органу?

Нагадаємо, що у підслідності ДБР — високопосадовці, правоохоронці, судді та особи, що чинили військові злочини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Директор Держбюро розслідувань: хто такий Роман Труба.

Поділитись: