На експерта у справі так званих «рюкзаків МВС» у якій підозрюють сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, здійснюється тиск з боку правоохоронних органів.

На експерта у справі так званих «рюкзаків МВС» у якій підозрюють сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, здійснюється тиск з боку правоохоронних органів.

Про це на брифінгу повідомив директор НАБУ Артем Ситник, передає кореспондент Громадського.

«На одного з експертів, який проводить експертизу у справі рюкзаків, чиниться безпрецедентний тиск з боку правоохоронних органів», — сказав Ситник.

25 квітня 2018 року суд зняв арешт з майна сина глави МВС Авакова. Раніше Солом’янський суд повторно наклав арешт на нерухомість сина Авакова після скасування Апеляційним судом Києва ухвали суду першої інстанції про попередній арешт майна Олександра Авакова.

Нагадаємо, 31 жовтня 2017 року детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Також детективи НАБУ провели обшуки в сина Авакова

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рюкзаки Авакова»: НАБУ та САП у великій політичній 

Олександра Авакова підозрюють у привласненні коштів в особливо великих розмірах. У разі доведення його вини санкція статті 191 ККУ передбачає додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.

У МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.

1 листопада 2017 року Солом'янський райсуд Києва відпустив Авакова під особисте зобов'язання та постановив надіти на нього електронний браслет.

У квітні 2018-го НАБУ відкрило матеріали «справи рюкзаків», у який фігурує син Авакова.

Поділитись: