Апеляційний суд Києва скасував ухвалу суду першої інстанції про арешт майна сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра і призначив новий судовий розгляд клопотання про арешт цього майна.

Апеляційний суд Києва скасував ухвалу суду першої інстанції про арешт майна сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра і призначив новий судовий розгляд клопотання про арешт цього майна. 

Про це після судового засідання розповів прокурор САП Олександр Снєгірьов, передає «Укрінформ».

Зазначається, що це відбулося в зв'язку з тим, що у матеріалах провадження, надісланих із суду першої інстанції, був відсутній журнал судового розгляду.

«Це є безумовною підставою для скасування судового рішення», — зазначив прокурор.

Таким чином, за словами Снєгірьова, справа повертається на стадію розгляду клопотання, а діє попередній арешт на це майно.

«Тому юридичної можливості для того, щоб це майно змінило власника, на цей час немає», — пояснив прокурор.

Зазначається, що в суді першої інстанції призначать повторний розгляд відповідного клопотання, а на попередній арешт майна, накладений у цьому провадженні, це ніяк не вплине.

Прокурор повідомив, що попередній арешт накладається за постановою заступника директора або директора НАБУ за погодженням з прокурором САП, після чого потрібно 48 годин для того, щоб подати відповідне клопотання, що і було зроблено.

Водночас адвокат сина глави МВС Андрій Тарасов зазначив, що те, що у матеріалах провадження не було журналу судового засідання, «є порушенням з боку суду першої інстанції».

На розгляд апеляційної скарги у суді Олександр Аваков не прийшов, були присутні лише його адвокати.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Солом'янського райсуду Києва про запобіжний захід фігуранту «справи рюкзаків», сину глави МВС України Арсена Авакова Олександру.

1 листопада Солом'янський райсуд Києва відпустив Авакова під особисте зобов'язання та постановив надіти на нього електронний браслет.

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра й екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина Авакова. У МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим.

Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рюкзаки Авакова»: НАБУ та САП у великій політичній грі.

Поділитись: